• Sektörde 25 Senelik Deneyim!

Sunduğumuz Hizmetler

HİZMETLERİMİZ

Çalışma Alanlarımız

Etkili ve doğru hizmetler ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına teknolojik çözümler üretiyoruz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera Sistemi gerekli sayıda kamera, kayıt cihazı, güvenlik amaçlı depolama hard diski ve sistemin sürekli çalışır olabilmesi için gerekli olan güç kaynağından oluşmaktadır.

Fiber Optik Kablolama Sistemleri

Fiber ve bakır kabloların çekilmesi ve sonlandırılması gibi tüm fiber optik kablolama projelerinde analiz, projelendirme, tedarik ve uygulama çalışmaları.

Network Çözümleri

Kablolu ve kablosuz ağ kurulumu ve mevcut ağların düzenlenmesi gibi tüm network alanındaki faaliyetler için projelendirme, analiz, uygulama, tedarik ve destek hizmetleri.

Acil Anons ve Seslendirme

Acil durum senaryolarının işletme içinde hayata geçirilmesi, çalışanların ve ziyaretçilerin doğru ve hızlı biçimde bilgilendirilmeleri, haberleşmenin sağlanması amacıyla kurulmaktadır.

Yangın İhbar Sistemleri

Yangın Algılama Sistemlerinde tüm süreçlerde yanınızdayız. Tedarik, kurulum, projelendirme, teknik destek gibi tüm çalışmalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hırsız İhbar Sistemleri

Alarm sistemleri, caydırıcı özelliğiyle geniş bir kullanım alanına sahiptir ve birçok alan ve mekanda sıklıkla tercih edilmektedir.

Marin Takip Ve Güvenlik Sistemleri

Yatların hırsızlığa karşı korunması önemli bir güvenlik önlemidir. Marin ve Yat güvenlik sistemlerinde yanınızdayız.

Marin Yenilebilir Enerji Sistemleri

Günümüz teknolojisi kullanılarak üretilen yeni nesil güneş enerji panelleri marin sektöründe gün geçtikçe daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

Görüntülü Kapı Diafon Sistemi

Görüntülü diafon sistemleri güvenlik risklerini ortadan kaldırmak açısından oldukça önemlidir.