• +90 252 393 8122
  • info@egenetbilisim.com
  • Sektörde 25 Senelik Deneyim!
Thumb

Görüntülü diafon sistemleri güvenlik risklerini ortadan kaldırmak açısından oldukça önemlidir. Sesli sistem aracılığıyla kapıdaki kişileri görmeyi sağlayan görüntülü diafon sistemleri, içerisindeki hafiza modülü sayesinde evde kimse yokken de kapıdaki sesi ve görüntüyü kayıt altına alır. Hikvision interkom sistemleri, çoklu sayıdaki interkom monitörü destekleyen distribütör ve besleme ünite seçenekleriyle güvenlik birimlerinin bina girişlerini yönetme açısından büyük kolaylık sağlar.

Görüntülü kapı diafon sistemini ister işyerinizde isterseniz evinizde kullanabilirsiniz. Bu sistem sayesinde gelen kişileri rahatlıkla görebilirsiniz ve seslerini duyabilirsiniz. Görüntülü diafon sistemi, görüntülerin iletilmesinin yanı sıra apartman görevlisi ya da güvenlik birimiyle iletişime geçmek için de kullanılabilmektedir. Görüntülü kapı diafon sistemine ilişkin daha fazla bilgi almak ve çözümlerimizle evinizin güvenliğini sağlamak için bize ulaşın.

Görüntülü Kapı Diafon Sistemlerinin Genel Özellikleri

Görüntülü kapı diafon sistemi gömülü biçimdeki Linux işletim sistemine sahiptir. Renkli TFT LCD ekranıyla farklı kalitelerde dahili kamerası bulunur. +2000 adet mifare kartı destekleyen sistemi ile görüntülü kapı diafon sistemi dahili mikrofon ve hoparlör özelliğine sahiptir. Öte yandan görüntülü kapı diafon sistemlerinin alarm girişleri bulunur. Bu sayede sistem, kullanıcılarına üstün güvenlik sunar. Yüksek kalitedeki ekran çözünürlüğü sayesinde görüntülü kapı diafon sistemleri, görüntüleri net bir biçimde iletir. 

Görüntülü Kapı Diafon Sisteminin Önemi

Görüntülü diafon sistemi sayesinde mülkünüze gelen misafirlerin kimliğini tespit edebilirsiniz. Tanımadığınız kişilerin binaya girmesini önleyen bu sistem, kullanıcıların güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Yüksek çözünürlükteki görüntülü diafon sistemi, sahip olduğu alarm sayesinde güvenlik riskini ortadan kaldırır.

Görüntülü Kapı Diafon Sistemi Nasıl Çalışır?

Görüntülü kapı diafon sistemleri evlerde daireler arasında, daire ve güvenlik bölümü arasında, daire ve bina kapısı arasında görüşmelerin yapılmasını sağlar. Sistem üzerinde gelen aramalar görülür. Sistemin içinde bulunan parmak izi, kartlı geçiş ve şifreleme yöntemiyle çift aşamalı güvenlik kontrolü sağlayabilirsiniz

Hikvision Görüntülü Kapı Diafon Sistemi Nerelerde Kullanılır?

Hikvision ürünleri genellikle toplu konutlarda ve apartman projelerinde kullanılmaktadır. IP interkom sistemleri ve kullanım açısından farklı avantajlarıyla kapı giriş ya da geçiş sistemlerinin olduğu farklı alanlarda da kullanılmaya uygundur. Hikvision ürünlerinin bakım işlemleri için de çözüm partnerleri destek sağlamaktadır.